دانلود گزینه های روی میز با صدای حامد زمانی (صوتی)

راسخون منتشر کرد

دانلود گزینه های روی میز با صدای حامد زمانی (صوتی)
• زمان : 5:25
حامد زمانی شب گذشته در افتتاحیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم‌عمار از جدیدترین اثر خود با عنوان گزینه‌های روی میز رونمایی کرد.
این سرود که با ترانه‌ای از دکتر محمد‌مهدی سیار ساخته‌ شده است با استقبال حاضرین در مراسم رو به رو گردید. خانواده معظم شهدا با اهدا دسته‌گل و شاخه‌های گل از حامد زمانی تقدیر کردند.

 
 
 
 
جهت پخش صوت یا فیلم در سایت یا وبلاگ خود کد زیر را copy و در محل مورد نظر خود paste کنید:
 
<object type="application/x-shockwave-flas" data="http://rasekhoon.net/_js/mediaplayer.swf?file=http://media.rasekhoon.net/004/Farsi/30/Hamed_Zamani/30_Hamed_Zamani_GozinehayeRoyeMiz_(www.rasekhoon.net).mp3" height="300" width="455"><param name="src" value="http://rasekhoon.net/_js/mediaplayer.swf?file=http://media.rasekhoon.net/004/Farsi/30/Hamed_Zamani/30_Hamed_Zamani_GozinehayeRoyeMiz_(www.rasekhoon.net).mp3"><param name="bgColor" value="#ffffff"><param name="wmode" value="transparent"><param name="allowfullscreen" value="true"><param name="autoplay" value="true"><param name="flashvars" value="file=http://media.rasekhoon.net/004/Farsi/30/Hamed_Zamani/30_Hamed_Zamani_GozinehayeRoyeMiz_(www.rasekhoon.net).mp3"><div><p><strong>Flash Required</strong></p><p>Flash is required to view this media. <a href="http://www.adobe.com/go/getflashplayer">Download Here</a>.</p></div></object>
 
 
 

مطالب مرتبط :


 
 
 
/ 0 نظر / 6 بازدید