مکان اکران عمومی جشنواره فیلم عمار در شیراز اعلام شد

مکان اکران عمومی

جشنواره فیلم عمار در شیراز اعلام شد

دبیر اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در خادم الشهداء  شیراز گفت: اکران فیلم های جشنواره عمار از دیروز  در شیراز آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی موج ما ،دبیر اکران مردمی جشنواره فیلم عمار خاطر نشان کرد : اکران مردمی جشنواره فیلم عمار در شیراز به همت دبیرخانه جشنواره فیلم عمار ، قرارگاه عمار سپاه ناحیه بقیه الله (عج)و کانون فرهنگی مذهبی خادم الشهدا شیراز انجام می شود .

جعفر پژدمان گفت : این فیلم ها با محوریت بصیرت افزایی در قالب فیلم های داستانی کوتاه و بلند ، مستند ، انیمشن و نماهنگ با موضوعات تاریخ انقلاب اسلامی ، نقد درون گفتمانی ، بیداری اسلامی ، فتنه 88 و جنگ نرم ساخته شده است .

وی یادآور شد: این جشنواره فرصت خوبی است تا جوانان و علاقمندان به عرصه فیلم‌ سازی و رسانه در صحنه حاضر شده و استعدادهای خود را بیش از پیش بروز دهند.

پژدمان عنوان کرد: اکران عمومی این فیلم برای علاقمندان از دیروز 5 دی ماه تا 9 دی ماه  در سالن شهید اسلامی نسب مجتمع فرهنگی مذهبی شلمچه واقع در میدان امام حسین (ع)از ساعت 15 الی 20 انجام می شود .

دبیر سومین جشنواره مردمی فیلم عمار خادم الشهداء شیراز در ادامه افزود : تمامی مراکز فرهنگی ، دانشگاهها ، مساجد ، حوزه علمیه ها ، مدارس و مراکز آموزشی می تواند جهت هماهنگی اکران این فیلم ها درمراکز خود می تواند در ساعات اداری  به ستاد  دبیرخانه جشنواره  واقع در مجتمع فرهنگی مذهبی  شلمچه مراجعه و یا با شماره تلفن 2341074 تماس حاصل فرمایند.

 

http://mojema.ir/sysnews/cid/11220

/ 0 نظر / 7 بازدید