طبق اطلاع رسانی دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، زمان اکران آثار 13 تا 21 دی ماه 1392 اعلام شده است.

 

  1. شما می توانید از هم اکنون داوطلب شوید و جهت به عهده گرفتن مسئولیت نمایش آثار در محلات و مناطق شهر شیراز یا شهرستان های استان فارس به عنوان یک نیروی مردمی و ارزشی ثبت نام کنید.
  2. دیگر متقاضیان محترم می توانند جهت گرفتن نوبت اکران رایگان و مردمی در زمان و مکان مورد نظر خود، می توانند در بخش نظرات، درخواست خود را ثبت کنند تا در نوبت اکران قرار گیرند. لازم به تذکر است که صندوق نظرات هر روز یا هر دو روز یکبار بررسی می شود. لذا عزیزان به ما فرصت بررسی بدهند. 

لازم به ذکر است که جهت اکران آثار محدودیت مکانی نداریم. شما می توانید مسجد محله، بسیج دانشجویی  یا تشکل دانشجویی، فرهنگ سراهای شهرداری، دبیرستان ها و دیگر مراکز آموزشی و  کانون های تربیتی و فرهنگی آموزش و پرورش یا حتی بیمارستان یا آسایشگاه جانبازان یا در هتل برای توریست ها یا وسط خیابان یا هر مکان دیگری را جهت اکران آثار، اعلام کنید و  در زمان ثبت نام ذکر کنید؛ ما استقبال خواهیم کرد. 

 تهیه امکانات پخش فیلم مناسب از قبیل ویدئو پروژکتور و بلندگو و لب تاب، جهت اکران آثار جشنواره مردمی فیلم عمار به عهده ی متقاضیان می باشد که عموما در مساجد و پایگاه ها این امکانات وجود دارد. اما اگر چنین امکاناتی را نداشتند پیگیری می کنیم تا در صورت امکان مشکل امکانات نیز رفع شود.

ما به عنوان برادران شما و نیروهای مردمی و ارزشی جهت هرچه منظم تر و بهتر برگزار شدن اکرانها  تمام تلاش خود را خواهیم کرد. إن شاء الله.

منتظر ثبت نظرات شما هستیم.

1. جهت گرفتن نوبت اکران  2. جهت نمایندگی عمار  در بخش نظرات همین صفحه ثبت نام کنید.

روش اول ثبت نام: اینترنتی

برای ثبت نام به بخش نظرات این صفحه بروید و مکان مورد نظر و گروه سنی و تحصیلاتی مخاطبین(تماشاچیان) و تعداد را به همراه نام و سمت و شماره تلفن همراه خودتان را ذکر کنید تا با شما تماس گرفته شود. 

روش دوم ثبت نام: پیامکی

زمان و مکان درخواستی خود را ابتدا با پیامک به شماره 09362899169 بفرستند.

بعد از ارسال پیامک به شماره بالا به نماینده ی خود طبق جدول زیر تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

/ 2 نظر / 16 بازدید
علی

موفق باشید

علی

موفق باشید